SZUKAJĄ ROZBÓJNIKA

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują mężczyzny, który dokonał rozboju w jednym ze sklepów spożywczych. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych świadków.

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują sprawcy rozboju, do jakiego doszło 12 marca tego roku w sklepie spożywczym przy ul. Konfekcyjnej. Zamaskowany sprawca, strasząc przedmiotem wyglądem przypominającym broń palną, zażądał  wydania pieniędzy, po czym ukradł kilkaset złotych i uciekł. Mężczyzna ubrany był w czerwoną bluzę z kapturem z białym logo „adidas”, ciemne spodnie, ciemne sportowe buty z białymi wstawkami oraz ciemną czapkę. Twarz miał zasłoniętą.

W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać sprawcę tego przestępstwa: https://torun.policja.gov.pl/kb3/informacje/wiadomosci/118135,Czy-rozpoznajesz-tego-mezczyzne.html.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754-26-07, dyżurnym KMP Toruń – 47 754-23-68, mail: dyzurny-torun@bg.policja.gov.pl,  lub numerem alarmowym 112.

Informacje można przekazać anonimowo.

66227570
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2021 TV Toruń