Informacje: *** Kanał TVP4K dostępny jest w Telewizji Kablowej Toruń pod LCN 222 na częstotliwości 314 MHz. Do odbioru kanału niezbędny jest telewizor UHD 4K z głowicą DVB-C i kodekiem h.265 ***

GROŹNA KOLIZJA

Młody kierowca, wpadł w poślizg, nie zdołał  zapanować nad autem i uderzył w słup latarni. Na szczęście dla wszystkich skończyło się na niegroźnych obrażeniach. Jednak całą sytuację oceni sąd,  do którego policjanci skierują wniosek o ukaranie.

W środę 17 czerwca, około godz. 19:30, przy ul. Polnej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia w ruchu drogowym. Jak ustalili policjanci z  Wydziału Ruchu Drogowego  toruńskiej komendy,  których dyżurny skierował na miejsce, 19-letni kierowca najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu, jadąc od strony ul. Równinnej w kierunku Grudziądzkiej, tuż za skrzyżowaniem ul. Polnej z ul. Chrobrego  wpadł w poślizg i tracąc kontrolę  nad pojazdem  uderzył prawym bokiem pojazdu w słup latarni.

Nastoletni kierowca jechał wraz z dwoma pasażerami ( 19 i 20 lat ), którzy zaraz po zdarzeniu trafili do jednego z toruńskich szpitali. Na szczęście po zaopatrzeniu mogli powrócić do domu. Policjanci zatrzymali  nastolatkowi prawo jazdy. Trafi ono wraz z dokumentacją do sądu, który oceni całą sytuację.

Policjanci ponawiają swoje apele o daleko posuniętą wyobraźnię i nadzwyczajną ostrożność na drodze.

 

62232912
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2021 TV Toruń