ZWIEDZANIE DWORU ARTUSA

Centrum Kultury Dwór Artusa zaprasza do zwiedzania swojej siedziby – Kiedy: 09.03.2021 - wtorek | godz. 18:00 – Gdzie: Sień Dworu Artusa. Bilety: 10zł / normalny, 5zł / ulgowy. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Zwiedzanie Dworu Artusa.

Coraz dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do wychodzenia z domu i szukania ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu. W marcu Artus ponownie otwiera przed Wami artusowe drzwi do niemal wszystkich pomieszczeń. Dwór Artusa to nie tylko centrum kultury, ale również zabytek historyczny i architektoniczny. Z budynkiem związany jest szereg wspomnień, historii i opowieści, bez których zrozumienie Torunia jako ośrodka handlu, gospodarki i sztuki nie byłoby możliwe.

Pod okiem przewodnika, możecie zajrzeć do reprezentacyjnych sal (na co dzień niedostępnych gościom), wysłuchać burzliwej historii miejsca i budynku, a także poznać wiele nieznanych szerzej ciekawostek i legend. Oprowadzanie odbędzie się przy grupie co najmniej 5 osób.

Grupy zorganizowane (nie większe niż 20 osób) mogą zwiedzić Dwór Artusa w innych terminach (w miarę możliwości) po wcześniejszej rezerwacji, której dokonać można pisząc na adres mailowy: biuro@artus.torun.pl. Oprowadzanie będzie możliwe dla osób indywidualnych w grupach do 15 osób maksymalnie.

52893658
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2021 TV Toruń