WARSZTATY Z PRZEDSIĘBIORCAMI

Centrum Wsparcia Biznesu wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu zapraszają na spotkanie networkingowe „Poszerz Horyzonty”  dla młodych przedsiębiorców, studentów, osób zainteresowanych założeniem własnej firmy. Wydarzenie organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się na WSB 21 listopada 2019 roku o g. 11.45 w sali 282 B. Wstęp wolny.

Jak budować własny biznes? Co jest najważniejsze na starcie działalności? Jak zdobyć kapitał na rozkręcenie firmy?  O tym opowiedzą:

- Paula Rabel / Tomasz Rabel – właściciele Dental Republic 

- Grzegorz Flanz – wiceprezes SGB Bank Spółdzielczy 

- Artur Frączak – właściciel ARThaus Nieruchomości 

  Przedsiębiorcy będą opowiadali o praktycznych aspektach wykorzystania wiedzy akademickiej w działalności biznesowej. Celem organizowanego wydarzenia jest wymiana doświadczeń i popularyzacja wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, działania na rzecz zrównoważonego rozwoju miasta, budowanie sieci kontaktów biznesowych, dostarczanie młodym ludziom nowych praktycznych umiejętności. Spotkanie networkingowe stanowić będzie okazję do budowania relacji między przedsiębiorcami, dzięki obopólnemu rekomendowaniu swoich usług. Poprzez powiększanie grona znajomych i pielęgnowanie sieci kontaktów biznesowych, młody przedsiębiorca będzie mógł liczyć na wsparcie ze strony doświadczonych osób zajmujących się przedsiębiorczością. Spotkanie będzie miało charakter swobodny, podczas prelekcji prowadzona będzie dyskusja warsztatowa opierająca się na pytaniach uczestników.

Spotkanie networkingowe „Poszerz Horyzonty”  - Wyższa Szkoła Bankowa, 21 listopada 2019 godz. 11:45 – 13.45 s. 282 B, II p.

33367005
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2019 TV Toruń