NIEDZIELA W TEATRZE

•          Święto ulicy Wilama Horzycy!

•          KupTeatr! – wyprzedaż mebli, kostiumów i rekwizytów

•          Teatr wchodzi w krew!

         23 czerwca 2019

W tym roku mija 130 rocznica urodzin Wilamy Horzycy! Dlatego teatr zaprasza na urodziny swego patrona oraz święto ulicy Wilama Horzycy!

Nie wszyscy torunianie wiedzą, że taka ulica w Toruniu istnieje. Jest to krótka uliczka między teatrem a Collegium Maius i już w najbliższą niedzielę odbędzie się jej święto. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do 16:00.

Jak mawiał Horzyca, „teatr to zorganizowany obłęd!”, także w programie imprezy zapewniamy istne szaleństwo atrakcji. Przede wszystkim zapraszamy na spotkanie z Wilamem, w którego wcieli się Paweł Kowalski. Ponadto przed teatrem stanie uliczna kawiarenka, którą zaaranżujemy z teatralnych mebli, zaś o kawę i smakołyki zadba Wejściówka. Wszystko w oprawie muzyki na żywo.

Ponadto teatr zaprasza do stoiska z charakteryzacją, specjalnej fotobudki z gadżetami prosto ze spektakli oraz oczywiście na tort urodzinowy!

Szczególną atrakcją będzie KupTeatr!, czyli licytacje mebli, kostiumów i rekwizytów teatralnych (aukcje o godz. 12:30, 13:30, 14:30 i 15:30).

W ramach tegorocznego Święta ulicy Wilama Horzycy organizujemy wyprzedaż przedmiotów z teatralnych magazynów w formie licytacji, które poprowadzą nasz aktor Paweł Kowalski oraz Paweł Paszta dyrektor ds. artystycznych.

Harmonogram aukcji:

12:30 KOSTIUMY

13:30 REKWIZYTY TEATRALNE

14:30 KRZESŁA I FOTELE

15:30 MEBLE

Ponadto imprezie będzie towarzyszyć akcja „Teatr wchodzi w krew!” Podczas Święta Ulicy Wilama Horzycy mieszkańcy oraz pracownicy teatru będą mogli oddać krew w komfortowych warunkach. Na placu przed Teatrem Horzycy od godz. 10.00 do 15.00 będzie czekać krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Oprócz tradycyjnych czekolad, na odważnych krwiodawców będzie czekać też specjalna fotobudka.

31764474
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2019 TV Toruń