DYSKUSJA ON-LINE

Dyskusja: Teatr w czasach pandemii – szanse i zagrożenia działań online | 26 maja godz. 18:00

Transmisje spektakli, udostępnianie archiwów, czytanie poezji i bajek dla dzieci – teatry zeszły do internetowego podziemia i nie przestają działać. A jakie jest Wasze zdanie na temat sztuki w Internecie i działania teatrów online? Jakie nowe możliwości daje ta sytuacja, a czego Wam brakuje? Czy przestrzeń Internetu może zastąpić teatralną scenę? Teatr Wilama Horzycy zapraszamy Was do rozmowy, w której poszuka odpowiedzi na pytania krążącego wokół zagadnienia teatru w sieci.

Do udziału w dyskusji zachęca widzów Teatru Horzycy, a w szczególności młodzież i seniorów, gdyż jest to pierwsze spotkanie w ramach międzypokoleniowego projektu „Młody Teatr”. Chętnych prosi o przesłanie zgłoszenia na adres: k.pagowska@teatr.torun.pl

Więcej o informacji o projekcie:  http://teatr.torun.pl/edukacja-i-projekty/13079-2/

Formuła spotkania:

Dyskusję współtworzą jej uczestnicy – nie ma tu zaproszonych gości czy ekspertów/-ek – głos każdego widza jest jednakowo ważny.

Dyskusja odbywa się na platformie ZOOM – aby wziąć w niej udział trzeba pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację na wybranym urządzeniu (telefon, komputer).

Nad przebiegiem spotkania czuwa moderatorka, która wyznacza tematy dyskusji oraz stara się włączyć wszystkich uczestników.

Dyskusja opiera się na wzajemnym szacunku do odmiennych poglądów. Nie ma jednej, dobrej odpowiedzi na stawiane pytania, a tym spotkaniem chcemy poznać jak najwięcej różnych perspektyw.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

37196486
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2020 TV Toruń